foto Driversweb.cz

Driversweb slaví 5. narozeniny v novém designu!

Datum článku: 1.5.2015 | Autor textu: Martin Jánský

Už 5 let vám přinášíme to nejlepší ze světa aut a odteď vám to budeme přinášet v ještě víc cool formě!

Přátelé, kamarádi, nadšení řidiči a blázni do aut, jsme tu spolu už celých 5 let, což je velký důvod k oslavě!

Předně vám chceme poděkovat za vaši přízeň a podporu, bez které bychom tu nebyli a bez které by nás naše práce tolik nebavila.

Jako výraz našich díků jsme si pro vás přichystali překvapení - nový web! Tak se pojďme společně mrknout, co je nového...

 

  • NOVÝ DESIGN - úhledný, čistý vzhled nového webu jste při své návštěvě určitě nemohli přehlédnout. Vyházeli jsme nepotřebné věci, abychom zpřehlednili hlavní stránku a všechnu vaši pozornost zaměřili čistě na náš exkluzivní obsah. Kromě vzdušnější hlavní stránky máme u článků širší textové pole, abyste si neuscrollovali prst, a VĚTŠÍ FOTKY od našich zkušených profi fotografů, protože ty dělají Driversweb Driverswebem.

 

  • NOVÉ LOGO - dokonalost se skrývá v detailech, takže bez nového loga by nebyl nový design kompletní. V záhlaví článku máte srovnání s tím starým - žádný extrémní zásah se nekonal (nejsme FIAT, abychom ho komplet překopali každý týden), jen jsme ho oživili a uhladili, abychom se vám ještě víc líbili.

 

  • KALENDÁŘ AKCÍ - hlavní novou funkcionalitou inovovaného Driverswebu je kompletní kalendář všech automobilových akcí v ČR i mimo ni! Až tedy budete před víkendem přemýšlet, kam ve volnu vyrazit za auty, stačí jedno kliknutí a máte hned na výběr.
    Pokud pořádáte nějakou automobilově orientovanou akci, kterou u nás chcete zveřejnit, nebo pokud víte o nějaké, která se k nám nedonesla, napište nám mail na info@driversweb.cz a my ji do seznamu urychleně začleníme!

 

  • VAŠE VOZY - ne všechny zprávy jsou bohužel jen dobré. Sekce VAŠE VOZY, která je dočasně dostupná na provizorní adrese starého webu http://old.driversweb.cz/auta/, byla z důvodu své velikosti a náročných úprav obětována pokroku. Ponecháváme ji funkční do 31. 5. 2015, abyste si mohli zazálohovat všechna data a fotky, následně ji smažeme. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.

 

Tak, a to je v zásadě vše. Doufáme, že se vám bude nová bude nová podoba Driverswebu líbit a naše články se vám budou dobře číst, protože jich můžete do budoucna očekávat ještě celou záplavu - testy, blogy, videa a fotogalerie dívek s auty i samotných aut. Do další pětiletky jsme si dali socialistický závazek splnit plán na 120 %, takže se máte věru nač těšit! Zachovejte nám přízeň a těšíme se na našem webu i facebookových stránkách na viděnou! :)

 

                                                                                                                             Tým Driverswebu

Komentáře