články od autora: Driversweb.cz

Sdílení aut Anytime mění barvy a přidává 200 vozů

Sdílení aut Anytime mění barvy a přidává 200 vozů

autor: Driversweb.cz | datum: 25.9.2019

Služba na sdílení aut Anytime Carsharing rozšíří svou flotilu v České republice. Ke stovce provozovaných vozů Toyota Yaris Hybrid přidá dalších 200. Vedle toho firma změnila vizuální styl tak, aby byl jednotný ve všech světových zemích.


Jaká připojištění k povinnému ručení se vyplatí?

Jaká připojištění k povinnému ručení se vyplatí?

autor: Driversweb.cz | datum: 4.6.2019

Povinné ručení se samo o sobě vztahuje pouze na škodu způsobenou vaším vozidlem někomu jinému, avšak s pomocí speciálních připojištění můžete do své pojistky zahrnout i jiné nenadálé události. V tomto článku vám poradíme, která připojištění k povinnému ručení byste měli určitě zvážit.


Program ŠKODA plus se vyplatí!

Program ŠKODA plus se vyplatí!

autor: Driversweb.cz | datum: 2.10.2018

Vozy značky Škoda jsou u nás dlouhodobě nejpopulárnější. Pokud sami nad koupí vozu této tuzemské značky uvažujete, určitě byste měli něco vědět o programu ŠKODA Plus. Ten právě vám může nabídnout celou řadu výhod.


Poznávací soutěž o autokosmetiku

Poznávací soutěž o autokosmetiku

autor: Driversweb.cz | datum: 3.8.2016

Oblíbenou soutěž z naší facebookové stránky Driverswebu posouváme na novou úroveň. Tentokrát má u nás výherce kromě respektu také balíček autokosmetiky!


Váš sporťák si zaslouží to nejlepší – i povinné ručení

Váš sporťák si zaslouží to nejlepší – i povinné ručení

autor: Driversweb.cz | datum: 5.4.2016

Co má společné majitel ojezděné Fabie a novoučkého červeného Ferrari? Oba musí mít zákonné pojištění vozidla. Jízda bez povinného ručení se trestá pokutou až do výše 40 000 Kč. Pokud jste majitelem luxusního sporťáku, pak jistě víte, že za jeho pojištění zaplatíte víc než za kdejakou Fabii. I v případě povinného ručení nadupaného Porsche však můžete výrazně ušetřit.


Nákup elektronů online: 6 základních nedorozumění, která Vás mohou potkat

Nákup elektronů online: 6 základních nedorozumění, která Vás mohou potkat

autor: Driversweb.cz | datum: 1.6.2015

Nákup a prodej elektronů online není v dnešní technologické době vůbec žádný problém. Stačí najít dobrý e-shop s kvalitní nabídkou a nějaká ta nová kola objednat. Pokud tedy víte přesně, co chcete. V opačném případě se vyplatí pořádně číst, případně se nejdříve domluvit s někým ze zákaznické podpory. Jedině tak se vyhnete různým nepříjemnostem spojených s nákupem tak specifického produktu, jakým nové elektrony bezesporu jsou. Dále se v článku dočtete o šesti nejčastějších nedorozuměních, které se při nákupu elektronů online vyskytují.


7 mýtů o elektronech  rozšířených mezi motoristy

7 mýtů o elektronech rozšířených mezi motoristy

autor: Driversweb.cz | datum: 25.5.2015

O elektronech koluje mezi motoristy řada mýtů a polopravd. Pokud se teprve rozhodujete a chystáte se k nákupu elektronů, nejspíše se s některými z nich setkáte. V tomto článku se zaměříme na 7 nejčastějších mýtů, jejich rozbor a vysvětlení, proč se nezakládají na pravdě. Snad Vám to pomůže v dalším rozhodování.


3 důvody, proč milujeme alu kola (a Vy byste měli taky…)

3 důvody, proč milujeme alu kola (a Vy byste měli taky…)

autor: Driversweb.cz | datum: 18.5.2015

Existuje spousta důvodů, proč zvolit pro svůj vůz zrovna elektrony. My Vám přinášíme tři hlavní důvody, proč elektrony přímo milujeme. A věřte tomu nebo ne, po přečtení si elektrony zamilujete taky. A na plecháče zapomenete jako na smrt.


Volvo XC90 – Revoluce i v druhé generaci

Volvo XC90 – Revoluce i v druhé generaci

autor: Driversweb.cz | datum: 11.5.2015

V moderní automobilové produkci je velmi obtížné přijít s něčím, co vzbudí pozitivní ohlas po celém světě. Když byl v roce 2002 uveden na trh model Volvo XC90, zna­menalo to tehdy, v rychle se rozvíjejícím segmentu SUV, skutečnou revoluci, které odpovídala postupně narůstající světová oblíbenost. Důvody byly jednoduché, po­dařilo se propojit nabídku prostornosti, všestrannosti, bezpečnosti a výkonnosti. Nyní píšeme rok 2015 a je zde úplně nová XC90. Je logické, že očekávání veřejnosti je obzvlášť velké.


Autopůjčovna OneTwoGo.eu

Autopůjčovna OneTwoGo.eu

autor: Driversweb.cz | datum: 26.4.2015

Půjčujete si automobil? Přinášíme pár rad jak nenaletět, respektive na co si dát při půjčení automobilu pozor.