Nissan Skyline R32 GTS25
Komentáře
komentovat mohou pouze registrovaní uživateléTaky půjde dolu co nejdříve ;) Zbyla po předchozím majiteli...
Ch@ron: To ale nevim, o čem bys tu recenzi psal ;)
Mojito: Díky, určitě něco zplodím, ale v současné chvíli nemám moc času a nejlepší bude recenzi napsat, až proběhne nějaký progress a úpravičky :)
Stačí, když mě na chvíli pustíš za volant a budeš mít článek jedna báseň a ještě na hlavní straně DW! :) A ani za to nebudu nic chtít, takovej charakter já jsem! ;)
Díky, ale to bude mít smysl tak za půl roku ;) Až to bude lépe vypadat a lépe to pojede :) Nicméně díky za nabídku, budu na to myslet.
Co se týká vyvaření, tak něco už se zvládlo, něco se bude ještě dodělávat. Převodovka už je vyměněná za manuální. Ovšem v létě, až se nahodí šneček, bude nastavitelná jednotka a člověk, co jí naladí, tak pak to bude zase někde úplně jinde, nicméně i předtím se můžeme s Ch@ronem dohodnout na napsání článku (dokud je auto v sériovém stavu), pokud stále platí zájem. ;-)





Ta nálepka tam působí strašně
