Naše redakce

Driversweb.cz

Telefon: +420 605 758 006 (Jan Svoboda) 
Adresa: V kruhu 12, Praha 6, 160 00
IČ: 76130436
DIČ: CZ 8608120312 

E-mail redakce: info@driversweb.cz 

Tým Driversweb.cz

Martin Jánský

Martin je obdivovatel krás automobilového designu a fanda aut s charakterem a duší. Řízení mu přináší až dětinskou radost a dobře trefený apex je jeho největším potěšením. Stejně tak rád ale nahlíží výrobcům pod pokličku a zkoumá automobilový trh a lidi kolem něj.

Jan Svoboda

V týmu zastává pozici fotografa, který oplývá kreativitou a citem pro ženskou krásu. Fotografování je pro něj životní směr, jenž ho zcela vytěžuje. Sportovní jízda ho baví, mytí aut však ne. Jeho portfolio najdete na www.jansvoboda.com.

 

Matěj Slepička

Auta jsou pro Matěje vášní, a to již od dob, kdy byl ještě v plenkách. Ve svém životě sjezdil už ledasco. Auta u něj byla vždy na prvním místě, tedy hned po manželce a stejně automobilově nadšeném synovi. 

 

Jiří Čermák

Fotograf, který miluje automotive a produktovou fotografii. Kromě užívání si jízdy obdivuje technické vychytávky a do detailu propracované interiéry. Jeho portfolio najdete na www.imagecompany.cz.

 

Luboš Růžička

Dětství prožil u frekventované silnice, a tak se pro něj vůně spáleného benzínu stala postupem času drogou, bez níž by schoulen v koutku prožíval nesnesiltelná abstinenční muka. Po dětských krůčcích na dvou stopách pomalu dospívá a po douškách ochutnává i kouzla stopy jedné.