O Driversweb.cz

Driversweb.cz

Telefon: +420 725 929 238 (Matěj Slepička)

E-mail redakceinfo@driversweb.cz 

Driversweb.cz Matěj Slepička

Adresa: 8. listopadu 1b, Praha, 169 00

: 74800922

DIČ: CZ8611181931


 

 

Tým Driversweb.cz

Matěj Slepička

IG: @matej_driversweb

Auta jsou pro Matěje životní styl. Užívá si řízení analogových aut, ale rád testuje i nové trendy téhle digitální doby. Tvrdí o sobě, že není na holky, ale na auta a aktuálně hledá k bydlení nějakou pěknou garáž+kk.

 

Jan Svoboda

IG: @fotograf_jan_svoboda

V týmu zastává pozici fotografa, který oplývá kreativitou a citem pro automobilovou i ženskou krásu. Fotografování je pro něj životní směr, jenž ho zcela vytěžuje. Sportovní jízda ho baví, mytí aut však ne.

 

Jiří Čermák

IG: @cermak.photo

Jirka je fotograf, který miluje automotive a produktovou fotografii. Kromě užívání si jízdy obdivuje technické vychytávky a do detailu propracované interiéry.

 

Robin Rezek

IG: @robinrezek_photographer

Robin ma dvě hlavní motta: "Vlastnit diesel je jako být teplý. V dnešní době nic neobvyklého, ale pořád špatně." a "Pěkná fotografie ještě nemusí být dobrá a dobrá fotografie už vůbec nemusí být pěkná..."

 

Filip Toužimský

IG: @filiptouzimsky

Auta jspou Filipovým koníčkem v podstatě od dětství a v jejich řízení nachází nebývalou slast. Záleží mu na tom, jak auta zrychlují a zatáčí. Slabost má pak především pro ty bez střechy. Věří, že není špatné auto, jen špatně vybrané.

 

Tomáš Brynda

IG: @tomasb93

Tomáš má rád vše co má 4 kola a smrdí to benzínem. Auta jsou pro něj velkou vášní i koníčkem, který ovlivňuje celý jeho život.